Табачник назвав Україну "папуаською країною"

Також глава Міносвіти пообіцяв, що найближчими роками вищу освіту чекають "великі випробування".

Міністр освіти та науки Дмитро Табачник вважає за необхідне перевести вищі навчальні заклади, які підпорядковані органам виконавчої влади, у підпорядкування Міносвіти. Про це він заявив на прес-конференції у Києві.

"Ми єдина папуаська країна, де 28 центральних органів виконавчої влади мають вищі навчальні заклади. Це значить, 28 бюрократичних установ", - сказав Табачник.

При цьому міністр зазначив, що Міносвіти розробляє стандарти освіти і ухвалює підручники, а структури, відповідальні за освіту в інших міністерствах, значно роздмухують бюрократичний апарат.

Крім того, він вважає, що в Україні занадто багато вищих навчальних закладів. Зокрема, в Україні з більш як 45 млн населенням вузів більше, ніж у Німеччині, Франції, Великій Британії, Польщі, Італії та Бельгії разом узятих, загальна чисельність населення яких становить 226 млн людей.

Також Табачник повідомив, що найближчими роками вищу освіту чекають "великі випробування". Зокрема, за словами міністра, школу в Україні закінчують 380 тисяч учнів, а у ВНЗ більш як 800 тисяч місць. Тобто на одного випускника припадає 2,5 місця у вищих навчальних закладах.

Міністр повідомив, що міністерство вважає за необхідне об’єднати виші, а також закрити деякі факультети, кафедри та напрямки навчання, адже їх велика кількість, а це не сприяє якості навчання.

Читайте також:

Табачник: міністр - не переможець конкурсу краси, щоб усім подобатись

Табачник назвав вояків УПА союзниками Гітлера

Табачник вимагає писати підручники з історії "без етноцентризму"

ВідеоТабачник назвав Україну "папуаською країною"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: