Табачник назвав журналістів холуями (відео)

Табачник переконаний - 85% журналістів - холуї, що обслуговують своїх хазяїнів. А Герман запропонувала, щоб журналісти теж декларували доходи.

Депутат Партії регіонів, Ян Табачник назвав журналістів холуями. "Це холуї, що обслуговують своїх хазяїнів. Я це прекрасно знаю. 85% журналістів у цій країні займаються цим", заявив він, розмовляючи зі своєю гостею у програмі "Честь имею пригласить"– радником президента Ганною Герман.

У відповідь Герман закликала Табачника до розуміння: "Я розумію ваше обурення, але ми маємо бути добрими, Яне Петровичу. Бо ми – влада".

Після тез про здобутки нової влади, ведучий, депутат Партії регіонів, Ян Табачник запитав гостю: "На сьогоднішній день ЗМІ працюють, як хочуть... Скільки видань, телеканалів, видавництв, радіостанцій в Україні закрито? Нуль... На якому каналі ви не побачите представників опозиції? Нуль. Опозиція з ранку до вечора на всіх головних кнопках країни поливає владу брудом. І це називається утиск слова?", - обурився депутат.

"Ян Петрович, знаєте, англійці кажуть: "take it easy – давайте приймайти це легко", - відповіла Герман.

Вона закликала піти за польським прикладом, коли Польща ввела декларацію на видатки не тільки для політиків, а й для журналістів.

"І тоді було видно, чому журналіст, який їздить на дуже дорогій машині, не повинен декларувати і пояснювати, звідки вона в нього, а політик – має? Себто, треба йти тим шляхом, free and transparent process", - заявила радниця президента.

Також Герман висловила обурення стосовно нібито упередженого ставлення до нової влади організації Freedom House, котра в січні понизила Україну в рейтингу свобод. На думку Герман, звинувачення в тиску на свободу слова безпідставні:

"Саме президент Янукович підписав закон і багато зробив для того, щоб в Україні вперше за 20 років був прийнятий закон про доступ до публічної інформації Цей закон гарантує повну прозорість кожного кроку державного чиновника, політика і самого президента", - заявила вона.

Також до заслуг Януковича вона віднесла бажання створити громадське телебачення.

Цього року Україну виключили з категорії вільних країн у рейтингу американської неурядової організації Freedom House.

"Репортери без кордонів" понизили позицію України в рейтингу свободи слова на 42 пункти.

Читайте також:

Суд визнав, що охоронець Януковича правомірно побив журналіста

На Волині член виборчкому назвав журналіста "мавпою"

Бійка у Київраді: Довгий обізвав нардепа Куликова "рідким чмом"

Мер Слов'янська обізвала журналістку "сукою" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: