Табачник не вважає цивілізованими людей, які не знають російську літературу

"Вперше через 17 років відсутності відновили всеукраїнську олімпіаду з російської мови та літератури. Це моя особиста перемога", - похвалився Табачник російським ЗМІ.

Знання російської літератури є однією з обов’язкових і невід’ємних ознак будь-якої цивілізованої й освіченої людини. Про це в інтерв’ю радіо "Эхо Москвы" заявив міністр освіти та науки Дмитро Табачник.

"Я переконаний, що освіта будь-якої по-справжньому цивілізованої і дійсно освіченої людини складається з кількох фундаментальних речей. Це велика грецька філософія, це російська література і німецька логіка", - зазначив Табачник.

"Ми, незважаючи на опір націоналістів, зробили програму цього року, і робитимемо для всіх класів, яка називається "Світова література", де російська література займатиме дуже великий обсяг", - похвалився глава Міносвіти.

Табачник повідомив, що цього року міністерство дозволяє всім батькам вибирати мову навчання для дітей.

"Цього року школи Харкова, Криму, Донецька, Луганська, інших областей, якщо вони хочуть замовити підручники 11 класу російською мовою, вони їх отримають російською мовою за рахунок державного бюджету", - запевнив він.

"Ми цього року вперше через 17 років відсутності відновили всеукраїнську олімпіаду з російської мови та літератури, що приємно. Це моя особиста перемога. З усіх 27 регіонів України діти брали участь в цій програмі", - додав міністр.

Читайте також:

Табачник: США штовхають Україну до екваторіального дебілізму

Табачник уріже кількість вузів у 10 разів

Табачнику не страшна відставка, у нього вже є ділянка на Байковому цвинтарі

Табачник надрукував українським школам російські букварі

http://tsn.ua/ukrayina/tabachnik-ssha-shtovhayut-ukrayinu-do-ekvatorialnogo-debilizmu.html

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: