Табачник об'єднав українських і російських студентів

Міністерство освіти створило освітній портал, де збирається поєднати студентів України і Росії, а також з-за кордону.

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник запропонував студентам спілкуватися на новому освітньому порталі міністерства "Єдине освітнє інформаційне вікно України" osvita.com. Табачник розповів, що портал розрахований на молодіжну аудиторію для обміну інформацією та порівняв його з американською соціальною мережею Facebook.

При цьому керівник Міносвіти вжив незвичний термін "україно-російські" студенти, який до цього не застосовувався, фактично "об'єднавши" різних студентів у одному понятті. Міністр запропонував користуватися порталом українським, "україно-російським" і англомовним студентам.

"Коли кілька років тому зусиллями каліфорнійських студентів народився інформаційний ресурс Facebook, – сказав міністр, – і сьогодні в ньому перебувають кілька десятків мільйонів (осіб), то наш освітній портал, принаймні для українського, україно-російського та англомовного студентства стане не менш значущим, ніж став для їхніх американських колег Facebook".

На сайті Міністерство освіти, серед іншого, пропонує студентам, вчителям та батькам спілкуватись, обмінюватись інформацією та навіть скачувати підручники. Однак Інтернет-спеціалісти зауважують, що міністр значно перебільшує, порівнюючи з соціальною мережею сайт, що розповідає про освітню галузь України.

Новий сайт "Єдине освітнє інформаційне вікно України" містить новини в освітній сфері, нормативну базу, інформацію про освітні заклади в Україні та закордоном, відео- та фотоматеріали.

Втім, незрозуміло, як студенти з Заходу зможуть користуватися новим сайтом, адже він має лише українську версію. Для англомовного читача українське освітнє вікно принаймні найближчим часом буде закритим. Головний редактор порталу Олена Сербинович розповіла, що зараз проект запущений лише українською мовою.

"Найближчим часом планується російськомовна версія. Ініціатива Міністерства освіти, щоб проект був англомовний, обговорюється, – розповідає головний редактор Інтернет-порталу. – Принаймні російська там буде, і вже найближчим часом користувачі з пострадянського простору зможуть точно користуватись. Ми їх ще раз закликаємо, будь ласка, реєструйтеся".

Зареєструватись на освітньому Інтернет-порталі можна, однак можливості створити власну сторінку, як це пропонує соціальна мережа на зразок Facebook, на сайті немає.

Поки що на форумі нового сайту зареєстровано лише сім учасників. То ж міністерству доведеться докласти ще чимало зусиль, щоб привабити сюди аудиторію та перетворити інформаційний ресурс на справжню соціальну мережу.

Читайте також:

Табачник відправить старшокласників до нарколога

Табачник пишається закриттям шкіл

Янукович пообіцяв контролювати освітні реформи Табачника

ВідеоТабачник об'єднав українських і російських студентів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: