Табачник отримав СМС із біографією вбитого бандерівцями міністра

Міністр освіти та науки поскаржився на погрози і тиск та вкотре пообіцяв нікуди не йти зі своєї посади і виправдати надії Януковича.

Міністр освіти та науки Дмитро Табачник поскаржився на тиск і погрози з боку опонентів, але запевнив, що не піде у відставку зі своєї посади.

Зокрема, Табачник повідомив, що отримав СМС-повідомлення з нагадуванням про польського міністра Броніслава Перацького, вбитого прихильниками ОУН Степана Бандери у 30-х роках минулого століття, та російського міністра Миколи Боголєпова, вбитого студентом.

"Я отримав кілька СМС-повідомлень із біографією Броніслава Перацького, польського міністра внутрішніх справ, якого застрелили в 30-х роках минулого століття бандерівці. Також отримав кілька смс-повідомлень із текстом: "Привіт від Карповича" і ММС-ку з фотографією Боголєпова. Для тих, хто не знає, - студент Карпович застрелив міністра освіти Російської імперії Миколу Боголєпова", - розповів керівник Міносвіти.

В той же час, він наголосив, що, незважаючи на такі повідомлення, не залишить своєї посади. "Я не знаю, що це - моральний тиск або погрози... Я не маю права зрадити очікування людей, які повірили в новий курс Віктора Януковича, не маю права зрадити президента, який довірив мені керівництво освітою", - наголосив Табачник.

Критику на свою адресу він пояснив "незрілістю нашого громадянського суспільства", яке не готове сприймати його політичної позиції. Також він із посиланням на опитування, проведене одним із телеканалів, запевнив, що має підтримку двох третин українців.

"Я зустрічався з президентом і обговорював з ним проблеми освіти в країні. Головне завдання, яке мені поставив Віктор Федорович, - це підвищення якості освіти та звільнення середньої і вищої школи від бюрократичного диктату. Ніякої політичної стурбованості з боку президента я не відчув. З боку прем'єр-міністра, з яким ми спілкуємося особисто або по телефону практично щодня, ставляться конкретні завдання, спрямовані на підготовку бюджету, на формування держзамовлення з прийому студентів та аспірантів. І з боку президента, і з боку прем'єра я відчуваю моральну підтримку", - додав Табачник.

Нагадаємо, в Україні тривають акції протесту проти призначення Дмитра Табачника міністром освіти та науки. Нового керівника Міносвіти звинувачують в українофобії через низку його попередніх висловлювань, зокрема про галичан, які начебто ніколи не належали до Великої України.

Сам Табачник заявив, що у відставку не піде, та запевнив, що його погляди не впливатимуть на роботу в міністерстві.

Читайте також:

Табачник не піде у відставку, навіть якщо студенти голодуватимуть

Міносвіти запропонувало нові правила вступу до ВНЗ

У Тернополі провели віче "Геть табачників!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: