Табачник побачив в молоді відродження інтересу до технічних спеціальностей

Серед школярів зросла кількість бажаючих складати тести з математики фізики, хімії та біології.

 У цьому році рекордна кількість школярів - майже 162 тисячі осіб - бажає здати тести з математики зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Про це повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник. Як вважає міністр, це свідчить про відродження інтересу молоді до технічних спеціальностей.

"У нас вперше в цьому році приємна новина, яка свідчить про зростання поваги до інженерних і технічних напрямків підготовки у вищих навчальних закладах. Це надзвичайно важливо, тому що абсолютно рекордна кількість бажаючих здати тести з математики", - сказав Табачник.

За словами Табачника, також зросла кількість бажаючих складати тести з фізики, хімії та біології.

У той же час найбільше абітурієнтів зареєструвалося на проходження тестів з української мови та літератури. З цього предмету взяти участь у ЗНО висловили бажання майже 246 тисяч осіб. На другому місці - історія, тести з якої мають намір пройти 183 000 абітурієнтів.

Всього для участі у тестах зареєструвалися 251,5 тисячі абітурієнтів. Табачник зазначив, що із загальної кількості зареєстрованих абітурієнтів 194 000 є нинішніми випускниками 11-х класів, решта - випускники минулих років.

28 лютого завершився основний етап подання реєстраційних документів для осіб, які бажають пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2011 році.

Читайте також:

Табачник хоче скоротити вищу освіту в Україні до 4 років

Цього року виші знизять ціни на навчання

Міністерство освіти не має грошей на конверти для тестування

ВідеоТабачник побачив в молоді відродження інтересу до технічних спеціальностей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: