Табачник побачив в молоді відродження інтересу до технічних спеціальностей

Серед школярів зросла кількість бажаючих складати тести з математики фізики, хімії та біології.

 У цьому році рекордна кількість школярів - майже 162 тисячі осіб - бажає здати тести з математики зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Про це повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник. Як вважає міністр, це свідчить про відродження інтересу молоді до технічних спеціальностей.

"У нас вперше в цьому році приємна новина, яка свідчить про зростання поваги до інженерних і технічних напрямків підготовки у вищих навчальних закладах. Це надзвичайно важливо, тому що абсолютно рекордна кількість бажаючих здати тести з математики", - сказав Табачник.

За словами Табачника, також зросла кількість бажаючих складати тести з фізики, хімії та біології.

У той же час найбільше абітурієнтів зареєструвалося на проходження тестів з української мови та літератури. З цього предмету взяти участь у ЗНО висловили бажання майже 246 тисяч осіб. На другому місці - історія, тести з якої мають намір пройти 183 000 абітурієнтів.

Всього для участі у тестах зареєструвалися 251,5 тисячі абітурієнтів. Табачник зазначив, що із загальної кількості зареєстрованих абітурієнтів 194 000 є нинішніми випускниками 11-х класів, решта - випускники минулих років.

28 лютого завершився основний етап подання реєстраційних документів для осіб, які бажають пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2011 році.

Читайте також:

Табачник хоче скоротити вищу освіту в Україні до 4 років

Цього року виші знизять ціни на навчання

Міністерство освіти не має грошей на конверти для тестування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: