Табачник подарував студентці неліцензований iPad

Відомо, що iPad не ліцензований в Україні. Однак Табачник цього не знав.

Міністр освіти Дмитро Табачник за підсумками організованого його відомством літературного конкурсу вручив його переможниці - харківської студентці Вірі Пустоваловій - планшет iPad від Apple. Про це повідомив один із телеканалів.

Відомо, що цей електронний прилад не ліцензований в Україні. Однак на товарному чеку було вказано назву українського розповсюджувача електроніки - фірми "Нотус".

У цій фірмі журналістам заявили, що купити iPad у них, як і в інших українських фірмах, не становить проблем, проте не уточнили канали поставок.

Сам міністр заявив, що презентував планшет не тільки харківської переможниці конкурсу, але ще двом студенткам.

Про те, що iPad не ліцензований в нашій країні, міністр, за його словами, не знав. Він заявив, що планшети, подаровані талановитій молоді, куплені не за рахунок держави, у якої немає грошей на такі дорогі подарунки, а на кошти громадських організацій.

Тим часом, журналісти з'ясували, що iPad є не тільки у деяких депутатів Верховної Ради, зокрема, Володимира Лантика та Андрія Шкіля, а й у ряду міністрів. Високопоставлені власники планшетів заявили журналістам, що купили їх у США.

Читайте також

Син Януковича поскаржився, що в нього немає Ipad

Януковичу подарували планшет iPad, якими планують забезпечити усіх сиріт України

В Україні почали продавати iPad - вдвічі дорожче, ніж у США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: