Табачник пообіцяв 4G-інтернет кожній школі

Табачник обіцяє інтернет четвертого покоління у кожну школу. Таку інновацію він планує ввести протягом чотирьох років.

Протягом чотирьох років усі школи можуть бути підключені до 4G-інтернету. Про це повідомив міністр освіти і науки, молоді і спорту Дмитро Табачник.

Він відвідав Полтавський національний технічний університет їм. Ю.Кондратюка, який має можливість проводити для своїх студентів дистанційне навчання. Практично аналогічний проект розробляє Міносвіти у рамках Національної програми "Відкритий світ".

"Тоді ми забудемо, що таке карантин, що таке зупинення занять, тому що кожна дитина зможе працювати на відстані", - сказав Табачник.

Завдяки новому проекту якість освіти підвищуватиметься не тільки в обласних центрах, містах, але і в сільській місцевості, вважає міністр.

"У кожному районі кращий вчитель-методист зможе провести урок фізики або математики, або літератури на кілька шкіл, на всю паралель 5-х, 7-х, 9-х класів", - сказав Табачник.

Як повідомлялося раніше, Табачник вирішив скоротити кількість предметів, які вивчають українські старшокласники, з 11-18 до 8-9, як це роблять "в Європі та Росії".

Читайте також: 

Цього року виші знизять ціни на навчання

Табачник викине з програми 11 класів "зайві" предмети - щоб було як в Росії

Міносвіти вигадало новий спосіб оцінки знань випускників

Табачник хоче, щоб студенти платили за навчання не менше 8 тисяч на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: