Табачник пообіцяв не вкорочувати українцям молодість

Міносвіти не пропонуватиме зменшити вік молоді з 35-ти до 29 років, оскільки Конституція забороняє погіршувати соціальні умови.

Міністр освіти та науки, молоді та спорту Дмитро Табачник запевнив, що його відомство не збирається пропонувати зменшити віковий ценз молоді.

"Ми не будемо ініціювати жодних змін до законодавства", - зазначив він.

Табачник сказав, що скорочення віку молоді суперечить Конституції, оскільки Основний закон забороняє погіршувати соціальні умови.

Нагадаємо, минулого року Мінсім'ї виступило з ініціативою зниження вікового порогу молоді з 35 до 24 або 29 років.

"Вік молоді в Україні потрібно знизити з 35 років до 24. У Європі молоддю вважаються люди до 24 років, у нас було 28 років, а потім збільшили, коли стали видавати пільги молодим сім'ям, 28 років було мало, оскільки, за статистикою, більшість дітей народжується не до 28 років, а до 35", - заявила тоді заступник міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Світлана Толстоухова.

Пізніше з'явилася інформація, що Кабмін уже розробив законопроект, в якому пропонується знизити вік молоді з 35-ти до 29 років.

Цей крок, покликаний зменшити чергу на пільгові молодіжні кредити, фактично міг значно погіршити соціальні гарантії для тисяч молодих людей. Якщо б вік молоді знизили, то близько 4 млн українців опинилися би за бортом програми молодіжного житлового кредитування.

Читайте також:

Уряд хоче "зістарити" молодь, щоб не давати житло

Киянину потрібно збирати гроші на квартиру 20 років

Кабмін примусить студентів відробляти витрати на навчання

Табачник відкриє у Москві першу українську школу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: