Табачник наобіцяв педагогам ще більше, ніж Азаров

Планується збільшити фінансування більшості освітніх програм

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник задоволений закладеним у проект державного бюджету на 2012 рік фінансуванням освіти.

Про це він сказав на прес-конференції, присвяченій підсумкам форуму міністрів освіти європейських країн "Школа ХХІ століття: Київські ініціативи".

"Якщо говорити про основні параметри, то бюджет передбачає в 3 рази в наступному році збільшення заробітної плати педагогічним працівникам усіх рівнів", - заявив Дмитро Табачник. Він також додав, що в проекті бюджету збережені основні параметри, які забезпечують державне замовлення на підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

У проекті бюджету закладено майже в 2 рази більше коштів на забезпечення підручниками - 216 млн гривень, у той час як в 2011 році ця сума становить 120 млн гривень.

Передбачається з 75 до 354 млн гривень збільшити фінансування програми із закупівлі шкільних автобусів. За словами Табачника, це дозволить закупити понад 1 тис. автобусів, у той час як у 2011 році закупили тільки 214.

Нагадаємо, 15 вересня до Верховної ради надійшов проект державного бюджету на 2012 рік, підготовлений Кабінетом міністрів.

 

Віце-прем'єр України — міністр інфраструктури Борис Колесніков вже встиг серйозно розкритикувати запропонований проект держбюджету.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що проект державного бюджету України на 2012 рік передбачає збільшення заробітної плати у бюджетній сфері на 25-35%.

Читайте також:

Зарплати бюджетників у наступному році виростуть на третину

У наступному році міліції дадуть вдвічі більше грошей, ніж медикам

Мер Сум заявив, що проект бюджету-2012 це "повний п..."

Мінімальну зарплату підвищать до прожиткового мінімуму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: