Табачник пообіцяв, що в школах не буде шестиденки

Міністр освіти та науки заявив, що шестиденне навчання є лише в гімназіях, а проведення 8 та 9 уроків на день - повне порушення, якого не повинно бути.

У школах не буде 6-денного навчального тижня.

Про це повідомив міністр освіти та науки Дмитро Табачник.

"На сьогоднішній день він існує лише в тих гімназіях, де це вирішив сам педагогічний колектив разом із батьками. Звичайно, ми нічого тут не ламаємо, не забороняємо", - сказав Табачник.

Він також підкреслив, що розмови про 8 та 9 уроків на день також необґрунтовані.

"Є чітко визначені навантаження. Учні 10-11 класу мають мати не більше 33 годин на тиждень. Тому розмови про 8, 9 уроків – це абсолютне порушення", - зауважив урядовець.

Міністр підкреслив, що "якщо такі факти будуть, то відповідатимуть за порушення медичних і освітянських нормативів ті, хто намагається це робити".

Крім того Табачник заявив, що у новій шкільній програмі не зменшено кількість годин із вивчення іноземної мови.

"Ми на жодну годину не зменшили кількість занять з іноземної мови. Без змін залишились і години з математики", - наголосив він.

Нагадаємо, що міністр освіти і науки заявив, що він проти героїзації головнокомандувача УПА Романа Шухевича та лідера ОУН Степана Бандери- ці люди у нього "викликають зневагу". У зв'язку з цим урядовець висловив переконання, що їхні героїзовані образи не повинні бути у підручниках з історії.

Раніше автор книги для 5 класу "Вступ до історії України" Віктор Мисан розповів, що в нові шкільні підручники з історії за ініціативою Міністерства освіти та науки було внесено правки, покликані сформувати у школярів неагресивний образ Росії.

Тому зі змісту підручників Міносвіти зажадало вилучити героїв Крут, Українських Січових Стрільців, визвольну боротьбу УПА в роки Другої світової війни, суспільно-політичні події і життя в Україні початку ХХІ століття.

Читайте також:

Табачник заборонив героїзувати Бандеру, Шухевича і Мазепу

Екс-глава СБУ поскаржиться на Табачника в Гаазький суд

У нових шкільних підручниках виявили купу помилок

До Міносвіти привели цапа в окулярах і краватці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: