Табачник порадив Герман піти у відставку

Міністр Дмитро Табачник відреагував на заяву Ганни Герман, яка заявила про непогодження президента з реформами Табачника.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник натякнув, що заступнику глави Адміністрації президента Ганні Герман слід піти у відставку.

Герман у п'ятницю сказала в прямому ефірі одного з українських телеканалів, що президент Віктор Янукович не підтримає запропоновану Табачником реформу системи освіти і додала, що готова пожертвувати своєю посадою заради того, щоб міністром освіти був не Табачник, а хтось інший.

Кримський політолог Олександр Форманчук в суботу процитував висловлювання Герман на круглому столі в Сімферополі, в якому брав участь Табачник.

"Є дуже простий світовий досвід: якщо чиновник не згоден з кадровою політикою президента чи прем'єр-міністра, у нього для того, щоб не втратити обличчя є дуже простий вихід - подати у відставку", - відповів міністр освіти України.

Табачник був призначений міністром освіти і науки в березні 2010 року. Опозиція організувала студентські акції з вимогою його відставки, звинувачуючи міністра в "українофобії". Опозиція також звинувачує міністра в тиску на ректорів деяких вузів.

Круглий стіл на тему культурно-мовне різноманіття України - чинник стабільності та випереджаючого розвитку провела створена з ініціативи Табачника громадська організація Собор громадянської згоди, що об'єднує прихильників збереження поліязичності, мультикультурності і багатоконфесійності Україні.

Учасники круглого столу - близько 50 кримських політиків, політологів, керівників і викладачів вузів - закликали керівництво України активніше долати міжнаціональні та міжконфесійні проблеми Україна, які загострилися під час президентства Віктора Ющенка.

Читайте також:

"Свобода": в Україні лише три нації - українці, малороси і "совки"

Табачник відкриє у Москві першу українську школу

Одеський даїшник на питання українською: "Нє понімаю тєлячью мову" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: