Табачник пояснив, за що звільнив ректора Донецького університету

Міністр освіти запевнив, що жодних політичних мотивів у звільненні ректора ДонНУ немає, просто "людський метал" має  властивість  втомлюватися.

Контракт з ректором Донецького національного університету Володимиром Шевченко був розірваний виключно за професійними мотивами, заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

"Політичні мотиви - не більше ніж плітки", - додав міністр.

"Видатного вченого-математика і академіка Шевченка ніхто не звільняв - у нього просто закінчився термін семирічного контракту", - уточнив міністр.

"Як метал має властивість втомлюватися, так і будь-який інший матеріал, і людський теж. Володимир Павлович майже чверть століття беззмінно й успішно керував університетом", - сказав Табачник

Однак, за словами міністра, останні кілька років вуз зупинився в своєму розвитку. "Очевидно, ДонНУ вимагає більш сильної менеджерської команди, більш молодої", - підкреслив він.

За його словами, минулого місяця Кабмін затвердив новий склад державної атестаційної комісії на п'ять років.

"На мою пропозицію, як міністра, академіка Шевченка включено до складу цього найважливішого органу з ліцензування та атестації всіх вищих навчальних закладів", - повідомив Табачник.

"Крім того, Володимир Павлович залишається керівником донецького наукового центру і керівником кафедри теоретичної механіки", - додав він.

Як відомо, 30 липня Табачник звільнив ректора ДонНУ Шевченка. Шевченко повідомив, що 29 липня в університет несподівано прибув Табачник і став вимагати від ректора написати заяву про звільнення за власним бажанням, однак, не одержавши позитивної відповіді від Шевченка, підписав наказ про його відставку.

Депутат від НУНС, заступник голови "Єдиного центру" Леся Оробець, коментуючи звільнення Шевченка, заявила, що Міносвіти проводить тотальну фільтрацію кадрів в українських вузах напередодні виборчої кампанії.

Читайте також:

Табачник звільнив ректора Донецького університету

Табачник знайшов спосіб позбутися черг до вузів

Табачник готує програму тотального обстеження всіх школярів

Табачник уточнив, за які тести доведеться платити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: