Табачник презентував "Електронний вступ до вузів"

З метою полегшення надходження та надання кожному абітурієнту можливості потрапити до вузу, з 1 червня буде працювати електронна подача заяв.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник у п'ятницю, 11 березня, представив громадськості систему електронної подачі заяв абітурієнтів "Електронний вступ до вузів Україна-2011".

"Використовуючи найкращий досвід та вимоги Болонського процесу (представники Міністерства - Ред.) розробили систему електронного надходження", - зазначив Табачник.

Табачник підкреслив, що мета запуску системи "Електронний вступ до вузів Україна-2011" - полегшити надходження та надати кожному абітурієнту можливість потрапити до вузу.

Розібратися, як працює система, абітурієнтам допоможуть. "У разі потреби, вступник може відвідати підрозділ "Інструкція з реєстрації" і "Довідник", в яких міститься детальна інструкція по діям при реєстрації та правила користування системою", - повідомила головний редактор порталу Леся Куруц.

За її словами, в цьому ж розділі представлені рубрики "Питання і відповіді", де міститься інформація у форматі "запитання-відповідь" про те, що більше всього цікавить вступників, інформація для вузів і форум.

"Крім того, є підрубрика" Контакт з адміністрацією ", - додала Куруц.

Читайте також:

Тільки 2% випускників хочуть здавати тести російською мовою

Табачник представив нові правила вступу до вузів

Міносвіти значно скоротить кількість вузів

ВідеоТабачник презентував "Електронний вступ до вузів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: