Табачник прийшов до суду у справі про дитсадок

Міністр освіти і науки зазначив, що приїхав до суду, щоб підтримати протестувальників, які виборюють поверення дошкільного закладу в громаду села.

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник прийшов до Київського міжобласного апеляційного господарського суду. Під стінами суду зібралось більше десятка людей, які стоять з плакатами на підтримку повернення дитячого садочка у селі Русанів Броварського району у власність громади.

Як повідомив голова Русанівської сільради Сергій Соловей, у суді буде слухатись справа щодо повернення дитсадочка у комунальну власність.

Він зазначив, що свого часу цей садочок опинився у власності Фонду держмайна, а потім був зданий в оренду фінансово-правовому коледжу.

"Фонд держмайна пішов на те, щоб витребувати у нас це майно через суд... 6 липня 2007 року було винесено рішення на користь ФДМ, повністю задовольнити позивну заяву фонду, але громада з цим не погоджується, ми написали апеляційну скаргу, яку подали 30 липня 2010 року. Перше апеляційне засідання відбулось у липні. Сподіваюсь, що сьогодні суд прийме неупереджене рішення", - наголосив Соловей.

У свою чергу, міністр освіти і науки Табачник зазначив, що приїхав до суду, щоб підтримати сільську громаду. Він сказав, що свого часу президент України Віктор Янукович наголосив на тому, що дошкільні установи потрібно повертати і громадам, і органам освіти.

"Звичайно, йдеться не про якісь незаконні шляхи (реприватизацію чи відбір), а про те, що там, де їх орендують приватні установи, або навіть державні установи, вони їх мають просто залишити й повернути громаді та установам освіти", - наголосив Табачник.

Як повідомлялося, у Києві через брак місць ростуть неофіційні платежі в дитсадках.

Без сплати 500 грн у вигляді благодійного внеску влаштувати дитину в дитячий сад на масивах неможливо. У центрі Києва прийом дитини в садок обійде в 1500 грн.

Читайте також:

Хабарі в київських дитсадках зросли вдвічі

Янукович заявив, що в Україні занадто багато вузів – треба їх скоротити

112 київських дитсадків віддали в оренду під офіси й ресторани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: