Табачник: шанси України на виживання порівнянні з Польщею 1939 року

Регіонал Дмитро Табачник своє статтею у російських ЗМІ спровокував скандал. Чернівецька облрада вимагає посадити депутата.

Чернівецька облрада вимагає від Генпрокуратури притягнути до кримінальної відповідальності народного депутата від Партії регіонів Дмитра Табачника за його статтю в російській газеті "Известия", яка, на думку депутатів, посягає на територіальну цілісність України.

Буковинських народних обранців обурили такі тези у статті Дмитра Табачника "Від Ріббентропа до Майдану. Парадоксальні наслідки сталінської зовнішньої політики": "…галичани практично не мають нічого спільного з народом Великої України ні в ментальному, ні в конфесійному, ні в лінгвістичному, ні в політичному плані. У нас різні вороги і різні союзники. Більш того, наші союзники і навіть брати – їхні вороги, а їхні "герої" (Бандера, Шухевич) для нас – вбивці, зрадники і посібники гітлерівських катів",

"Якщо гіпотетично Москва… офіційно денонсує радянсько-німецький договір про ненапад (до речі, що і так фактично втратив силу 22 червня 1941 року) і секретний протокол до нього, а також усі подальші двосторонні договори і міжнародні угоди, які фіксують і закріплють територіальні зміни, що випливають з даного протоколу, то Росія не зазнає практично жодних територіальних втрат. Українській державі… доведеться відмовитися від усіх територій за Збручем (які повинні повернутися до Польщі), від Північної Буковини і Південної Бесарабії (необхідно повернути Румунії), від Закарпаття (до 1939 року входило до складу Чехословакії, у 1939-1945 роках належала Угорщині. Сучасна українська держава за перспективами виживання можна порівняти з Польщею 1939 року", - пише Табачник у своїй статті.

Депутати облради вважають, що тези Табачника містять ознаки таких злочинів, як посягання на територіальну цілісність України, дискримінація за національною ознакою та зловживання владою.

7 жовтня на сесії Чернівецької облради депутатська група "Народна партія і ПОРА за порядок у Буковинському домі" виступила із вимогою притягнути нардепа Табачника до кримінальної відповідальності. Депутати обласної ради, у тому числі фракція Партії регіонів, підтримали відповідне звернення до Генпрокуратури.

Представник регіоналів Олег Унгурян заявив, що озвучена Дмитром Табачником позиція в російській газеті є особистою думкою цього нардепа, яку не поділяє проукраїнська Партія регіонів. За його словами, регіонали Буковини засуджують такі дії свого однопартійця і вважають, що він має нести за це особисту відповідальність.

Читайте також:

Богословську вимагають посадити за заклики поділити Севастополь з Росією

Тягнибок: Друга Світова була війною за Україну

СБУ заборонила екс-депутату називати Україну "Окраиной"

The Washington Post: Кремль намагається спровокувати конфлікт у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: