Табачник стверджує, що не має списку шкіл-"смертників"

Табачник заявив, що його відомство не може закривати школи, оскільки не має таких повноважень. Рішення про закриття шкіл приймає місцева влада.

Міністр освіти та науки Дмитро Табачник стверджує, що Міністерство освіти і науки не готує списку шкіл, які підлягають закриттю.

Про він заявив сьогодні, 4 березня, в парламенті під час доповіді щодо реформування в освітній галузі.

"Відповідно до закону про місцеве самоврядування і закону про освіту за всі 20 років незалежності Міністерство освіти не закрило і не відкрило жодної школи. Оскільки, відповідно до закону, немає на це права і повноважень", - заявив міністр.

За словами Табачника, право об'єднувати і реорганізовувати школи, є тільки в органів місцевої влади.

"Тому ніяких списків щодо закриття шкіл, щодо їх об'єднання Міністерство не готувало і не могло цього робити", - додав Табачник.

Міністр також наголосив, що в Україні в 2010 році органами місцевого самоврядування було закрито 115 навчальних закладів загальної середньої освіти.

Нагадаємо, раніше стверджувалося, що Табачник виступає за закриття шкіл, в яких навчається менше 40 школярів. За його підрахунками, це близько 10% усіх середніх навчальних закладів, тобто кожна десята школа.

У свою чергу прем’єр-міністр Микола Азаров заявляв, що Міносвіти не повинне закривати жодну школу, поки не буде вирішено питання з підвозом дітей до інших навчальних закладів.

Читайте також:

Азаров заборонив закривати школи на бажання Табачника

Табачник вирішив закрити кожну десяту школу

Янукович заступився перед Табачником за українські "шкіли" (відео)

ВідеоТабачник стверджує, що не має списку шкіл-"смертників"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: