Табачник створить портал кадрів вищої освіти

Кадровий електронний портал зробить неможливою існуючу практику, коли університети "приписують" собі докторів-пенсіонерів з інших міст.

До 1 вересня буде створено єдиний електронний портал кадрового потенціалу по всіх вищих навчальних закладах. Про це 25 червня під час Ради регіонів сказав міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

За словами Табачника, кадровий електронний портал зробить неможливою існуючу практику, коли університети "приписують" собі докторів-пенсіонерів з інших міст.

"Жоден доктор, кандидат чи професор з трьома-чотирма трудовими книжками не пройде", - наголосив міністр освіти і науки.

"Якщо доктор у Чернігові викладає у трьох університетах – він дає якісні спецкурси всім студентам. Але я ніколи не повірю, що професор у 80 років тричі на тиждень мандрує з Києва до Харкова, або зі Львова до Івано-Франківська. Це профанація", - зазначив Табачник.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки розраховує до 2011 року ввести систему відстеження поїздок студентів на метро і залізничному транспорті за допомогою електронних чіпів.

За словами Табачника, частенько Міністерство транспорту і зв'язку виступає з претензіями відносно того, що пільгові перевезення студентів вимагають значних витрат, проте Міносвіти не може ніяк прокоментувати такі заяви, оскільки не має в розпорядженні відповідної статистики.

Читайте також:

Заступника Табачника, який назвав студентів "бидлом", вимагають відправити у відставку

Табачник: Комітет виборців України - хвора на голову організація

Табачник запропонував повернути в школи 11 класів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: