Табачник: у дефіциті україномовних підручників винна Тимошенко

За останні роки із запланованих 470 найменувань навчальної літератури було видано лише 27%. Останнє навчальне видання для профтехосвіти датується січнем 2008 року.

Хронічне недофінансування попереднього уряду видавництв призвело до дефіциту україномовних підручників для профтехучилищ.

Про це заявив міністр освіти Дмитро Табачник.

"Забезпеченість ПТУ підручниками професійно-технічного циклу на сьогодні становить 76%, а підручників із загальноосвітніх предметів – 65%", – зазначив він.

Табачник наголосив, що за останні роки із запланованих 470 найменувань навчальної літератури було видано лише 131, тобто 27%.

"Останнє навчальне видання для профтехосвіти датується січнем 2008 року. За гроші, які були закладені ще у 2007 році. Ми розуміємо, що наступні роки будуть не менш складними щодо фінансування навчального книговидання", – сказав Табачник.

Міністр також заявив, що протягом нового навчального року міністерство видасть 11 найменувань підручників для ПТУ накладом 250 тисяч примірників.

Окрім того, міністр повідомив, що його відомство працює над створенням електронної бази підручників для шкіл та ПТУ.

Раніше Табачник обіцяв, що до початку нового шкільного року Міністерство освіти зобов'язується надрукувати 80% підручників.

Читайте також:

Табачник зізнався, що не читає шкільних підручників

Табачник вважає, що в селі всі зможуть користуватися Інтернет-підручниками

Навчальний рік школярі почнуть без нових підручників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: