Табачник уріже вивчення української літератури в школах

Міністр стверджує, що програму з вивчення української літератури треба розвантажити - "сьогодні багато вчителів кажуть, що це програма літературознавця".

Частину програми з української літератури "потрібно розвантажити". Про це заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

Міністр також підкреслив, що сьогодні багато вчителів кажуть, що програма з літератури у школах - це програма літературознавця.

"Тому я думаю, що ми будемо відстоювати позицію, щоб у курсі української літератури програма була не перевантажена… і що в курсі української літератури будуть представлені більше письменники-класики, на яких ґрунтувалася висока духовна література 19 - початку 20 століття", - пояснив міністр з питань освіти та науки.

"Я думаю, що обов’язково треба частину програми з української літератури розвантажити. Вона надзвичайно складна й вибудувана не так, як це було раніше, не хронологічно", - розповів міністр.

Він зазначив, що на сьогодні діти вивчають літературу першої половини 19 ст., потім другої половини 19 ст. і далі 20 століття.

"Але зараз у курсі кількох класів іде література 19 століття, 20 століття, а в наступному класі знову 19-го. На мою думку, це поспішне рішення, оскільки ми тоді вириваємо школярів із контексту і через рік їм важче, але тут я не фахівець, тому будемо радитися з фахівцями", - додав Табачник.

Нагадаємо, раніше глава Міносвіти Дмитро Табачник заявляв, що шкільний курс зарубіжної літератури буде перейменовано в світову літературу. "Хочу відійти від терміну "зарубіжна література" і повернутися до терміну "світова література", де російська література займатиме найбільший обсяг - три чверті навчального процесу", - сказав Табачник.

Читайте також:

Табачник прибере з підручників історії "брєдятіну" про Голодомор

Табачник підготує українсько-російський підручник з історії до кінця року

 Табачник не бачить різниці між Сталіним і Бандерою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: