Табачник уточнив, за які тести доведеться платити

Дмитро Табачник повідомив, що зовнішнє незалежне тестування з 3-4 предметів буде безкоштовним.

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник заявив, що зовнішнє незалежне тестування з 3-4 предметів буде безкоштовним.

"Зовнішнє незалежне оцінювання для випускників середніх навчальних закладів, на мою думку, повинно залишатися безкоштовним", - сказав він.

Міністр нагадав, що за Конституцією України освіта має бути безплатною, тому, за словами Табачника, 3-4 предмета випускники будуть здавати за кошти державного бюджету. При цьому Табачник зазначив, що якщо випускник захоче здати більше тестів, то, швидше за все, він зможе це зробити за додаткову плату.

Крім того, за його словами, платним буде участь у додатковій сесії зовнішнього тестування, якщо випускник не прийде на основну сесію тестування без поважної причини.

Міністр також додав, що якщо цього року була одна додаткова сесія з кожного предмета, то, імовірно, у наступному році додаткових сесій буде декілька.

Також він додав, що за плату будуть здавати тести випускники минулих років, які побажають поліпшити свої результати. Він повідомив, що вартість одного зошита для тестування складає 65 грн., і відповідно вартість платної здачі тесту буде розраховуватися, виходячи з цієї суми.

Нагадаємо, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук заявив, що проведення зовнішнього незалежного оцінювання варто зробити в Україні частково платним.

Читайте також:

Звільнення Табачника і Могильова відстрочили до осені

В Україні оголошено додаткову сесію зовнішнього тестування

У школи повернулась 11-річна освіта

ВідеоТабачник уточнив, за які тести доведеться платити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: