Табачник: в Україні виліпити образ ворога з Росії неможливо

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник переконаний, що у відносинах між Україною і Росією є "іманентна близькість".

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник впевнений, що в Україні виліпити образ ворога з Росії неможливо.

"Я думаю, що пропаганда у відносинах між Україною і Росією - це річ вторинна, третинна, якщо дозволите. Є іманентна близькість. У нас перемішано за тисячу років все", - сказав він в інтерв'ю радіостанції "Эхо Москвы".

"У мого прадіда до того, як його революція змела, земельні володіння були у трьох губерніях Росії - в Орловській, в Курській і в Калузькій. У мене звідти половина крові. Я думаю, що таких десятки мільйонів. Тому що б нам не розповідала пропаганда, в Україні виліпити образ ворога з Росії неможливо", - зауважив міністр.

Він також заявив, що "у кожній країні є група агресивних невігласів, які намагаються стати кращими за рахунок культивування провінціоналізму".

"От у нас свого часу була група депутатів, яка намагалася обмежити гастролі російських виконавців - не тільки шоу-бізнесу, але і театральних - в Україні, брати з них гроші. Для чого? Вони казали - будемо поповнювати бюджет. Брехня все це, дурниця. Тому що, витіснивши більш конкурентоспроможні вистави, перформанси, будь-які творчі речі, можна процвітати на цьому провінційному рівні", - пояснив Табачник.

Читайте також:

Табачник не вважає цивілізованими людей, які не знають російську літературу

Табачнику не страшна відставка, у нього вже є ділянка на Байковому цвинтарі

У Москві видали книгу з історії України як альтернативу "підручникам Ющенка"

Село в Донецькій області хоче увійти до складу Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: