Табачник відродить військову піонерську гру "Зірниця"

У 2011 році Міністерство освіти і науки, молоді та спорту планує відновити проведення військової патріотичної гри "Зірниця" - колись популярної в СРСР.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник пообіцяв відродити у 2011 році "всеукраїнську патріотичну гру "Зірниця" у співпраці з кадетами, скаутами і пластунами".

Також Табачник висловив ініціативу повернути у школи уроки пам'яті за участі ветеранів.

"Потрібно відпрацювати програму. Не варто розповідати про всі військові операції, про них діти дізнаються з підручників. Краще, якщо це будуть живі спогади, переживання", - сказав міністр на засіданні Ради обласної організації ветеранів України у Кіровограді.

Він підкреслив, що "молодь повинна потягнутись до тематики ветеранських організацій".

Зауважимо, що військово-спортивна гра "Зірниця" була популярною піонерською грою в СРСР. Вона представляла собою імітацію бойових дій, схожу на військові навчання. Під час гри піонери ділилися на команди і змагалися у різних військово-прикладних видах спорту з ігровими елементами. Гра була частиною системи початкової військової підготовки школярів в СРСР.

Після розпаду СРСР "Зірниця" або схожі на неї гри зазвичай проводяться військово-патріотичними клубами та іншими подібними організаціями.

Читайте також:

Табачник: казати "на Україні" правильно й коректно

НУ-НС: Путін образив тисячі українських ветеранів

Табачник скасував уроки пам'яті про Голодомор у школах

Латвійські школярі не змогли розшифрувати абревіатуру СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: