Табачник викине з програми 11 класів "зайві" предмети - щоб було як в Росії

Міністр освіти вирішив скоротити кількість предметів, які вивчають українські старшокласники, з 11-18 до 8-9, як це роблять "в Європі та Росії".

Міністр науки і освіти, молоді і спорту Дмитро Табачник виступив за скорочення кількості предметів в 11-х класах, як це зробили в Росії.

За його словами, зараз в українських школах в 11-х класах налічується від 11 до 18 предметів, а в ліцеях і гімназіях, з відома педколективу і батьків, додається ще 2-3 предмети.

"Кількість предметів в одинадцятих класах потрібно скоротити до 8-9, як це зроблено в європейських країнах і робитиметься на пострадянському просторі. Це вже вводиться в Росії, де з першого вересня переходять на 8 предметів", - заявив Табачник.

Він пояснив, що це реформування, зокрема, допоможе дитині, яка має схильність до літератури, не позіхати на уроках фізики і математики.

Нова реформа організує профільні школи, які, у свою чергу, дозволять структурувати виші, додав міністр.

Нагадаємо, раніше прем'єр Микола Азаров, навпаки, доручив Табачнику запровадити у школах, "де це можливо", ще один предмет - хореографію. Натомість нормативи на уроках фізкультури будуть скасовані, як урок фізичної культури будуть зараховані заняття дітей в спортивних секціях.

Читайте також:

Табачник підготував для дітей "правдиві підручники": розділи про Майдан і УПА переписано

Міносвіти скоротить держзамовлення у вишах

Янукович заступився перед Табачником за українські "шкіли" (відео)

У Москві Табачника назвали "честю і совістю української інтелігенції"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: