Табачник вважає, що в селі всі зможуть користуватися Інтернет-підручниками

Міністр освіти не бачить проблеми в тому, щоб учні роздрукували електроні підручники, та вважає, що 100% молоді в селі має Інтернет.

Міністр освіти й науки Дмитро Табачник вважає, що використання електронних версій підручників замість друкованих не несе загрози якості шкільної освіти в сільській місцевості.

"Аналіз вступної кампанії цього року засвідчив, що 100% забезпечення молоді, навіть у сільській місцевості, Інтернетом існує", - сказав міністр.

Табачник зазначив, що рівень комп'ютеризації шкіл у сільській місцевості становить 86%, при цьому додавши, що навіть якщо в школі немає Інтернету, учні 10 класів зможуть одержати до нього доступ самостійно.

Міністр не бачить проблеми в тому, щоб учні роздрукували кілька сторінок підручників, які до них ще не доставлені в друкованому вигляді.

Як відомо, Міністерство освіти й науки не встигне забезпечити школярів всіма підручниками до початку навчального року. Відомство прогнозує завершення друку підручників за держзамовленням на 2010-2011 навчальний рік до листопада.

Для вирішення проблеми міністерство розмістило на своєму сайті електронні версії перших розділів підручників для 10 класу.

Українська народна партія вважає, що використання електронних версій підручників замість друкованих може призвести до зниження якості освіти в сільській місцевості.

Читайте також:

Табачник наказав поновити шкільні олімпіади з російської мови

Освітяни пояснили, чому помаранчевої революції вже немає у підручниках

Табачник пообіцяв надрукувати до 1 вересня хоча б частину підручників

Навчальний рік школярі почнуть без нових підручників

ВідеоТабачник вважає, що в селі всі зможуть користуватися Інтернет-підручниками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: