Табачник вважає українську мову зайвою для аспірантів

Табачник вважає зайвим скасований екзамен з української мови при вступі в аспірантуру й одержанні ступеня кандидата наук.

Міністр освіти та науки Дмитро Табачник пояснює скасування екзамену з української мови (за професійним напрямом) при вступі в аспірантуру й здачу кандидатського екзамену з української мови для одержання ступеня кандидата наук їхньою непотрібністю.

Табачник наголосив, що не бачить необхідності в таких іспитах, оскільки екзамен з української мови учні здають й у школі, і вищому навчальному закладі, а при вступі в аспірантуру й одержанні ступеня кандидата наук повинні зосереджуватися на профільних дисциплінах.

При цьому міністр обурився процедурою введення цих іспитів.

"В останній день, навіть не в день, а через тиждень після відставки попереднього уряду без консультацій із професіоналами... приймається рішення про введення додаткового вступного іспиту, якого ніколи не було, і додаткового академічного іспиту. Не було проведено ніяких розрахунків, не створені програми, не підготовлені комісії", - сказав міністр.

28 липня Кабмін скасував екзамен з української мови (за професійним напрямом) при вступі в аспірантуру й здачу кандидатського екзамену з української мови для одержання ступеня кандидата наук.

Нагадаємо, 2 березня попередній склад Кабінету міністрів ввів іспит з української мови (за професійним спрямуванням) при вступі в аспірантуру та складання кандидатського іспиту з української мови для отримання ступеня кандидата наук.

Читайте також:

Учьоний, піши по-донєцкі

Вакарчук заявив, що уряд підписав заборону української мови

Кабмін скасував іспит з української мови при вступі в аспірантуру

В Україні дозволили судочинство російською мовою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: