Табачник забезпечить кожного студента електронним чіпом

Міносвіти за допомогою електронних чіпів планує відстежувати переміщення кожного студента.

Міністерство освіти і науки розраховує до 2011 року ввести систему відстеження поїздок студентів на метро і залізничному транспорті за допомогою електронних чіпів. Про це журналістам розповів міністр освіти та науки Дмитро Табачник.

"Зараз ми хочемо зробити спільно з Міністерством транспорту електронний чіп (для обліку поїздок студентів)... Я думаю, що все-таки до кінця цього року Міністерство транспорту піде нам назустріч, і ми це зробимо", - сказав він.

За словами Табачника, частенько Міністерство транспорту і зв'язку виступає з претензіями відносно того, що пільгові перевезення студентів вимагають значних витрат, проте Міносвіти не може ніяк прокоментувати такі заяви, оскільки не має в розпорядженні відповідної статистики.

Табачник відмітив, що введення електронних чіпів дозволить точно говорити про кількість переміщень того або іншого студента.

Зазначимо, серед новацій, які пропонує в галузі вищої освіти міністр Дмитро Табачник, є також підвищення плати за навчання у вузах. На його думку, освітні послуги для студентів вищих навчальних закладів повинні становити як мінумум 10 тис грн.

Читайте також:

Заступника Табачника, який назвав студентів "бидлом", вимагають відправити у відставку

Табачник: Комітет виборців України - хвора на голову організація

Табачник запропонував повернути в школи 11 класів

Табачник: підручники не повинні складатися з позицій "загубленого в горах племені"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: