Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Табачник заперечив Путіну: Росія не перемогла б фашизм без України

Глава Міносвіти нагадав, що під час Другої Світової війни в Україні загинуло близько 4 мільйонів мирного населення і близько 4,5 мільйонів людей не повернулися з фронту.

Міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник заявив, що внесок кожного із союзників антигітлерівської коаліції в перемогу над фашизмом у Другій Світовій війні абсолютно беззаперечний.

Таким чином Табачник прокоментутвав заяву прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна, що Росія змогла б перемогти у Великій Вітчизняній війні без участі України.

"Внесок кожного із союзників антигітлерівської коаліції... він величезний і абсолютно беззаперечний", - сказав він.

"Думаю, що внесок України у досягненні перемоги у Великій вітчизняній війні назавжди закріплений в пам'яті будь-якого з учасників хоча б тим, що в Україні загинуло близько 4 мільйонів мирного населення, - зазначив Табачник, - і близько 4,5 мільйонів людей не повернулися з фронту".

Нагадаємо, раніше, відповідаючи на питання про те, що СРСР навряд чи переміг би у Великій Вітчизняній війні, якщо б Росія і Україна в той момент були різними державами, Путін сказав: "Я дозволю з Вами не погодитися, коли Ви сказали, що якщо б ми були розділені, ми не перемогли б у війні. Ми все одно б перемогли, тому що ми країна переможців".

"Якщо ми подивимося статистику часів Другої світової війни, то з'ясується, що найбільші втрати у Великій Вітчизняній війні зазнала саме РСФСР - більше 70% втрат, - сказав тоді Путін. - Це означає, що війна виграна, не хочу нікого ображати, але в основному за рахунок ресурсів людських та індустріальних ресурсів Російської Федерації. Це історичний факт, це все в документах є".

Читайте також:

У МЗС заперечили Путіну: фашизм перемогли всі народи СРСР

Українські ветерани не ображені на Путіна

Путін: Росія виграла б Велику Вітчизняну війну і без України

Залиште свій коментар

Вибір редакції