Табачник запевнив, що Українську бібліотеку в Москві не закриють

Дмитро Табачник запевнив, що питання про закриття Бібліотеки української літератури в Москві не стоїть.

Питання закриття Української бібліотеки в Москві не стоїть, заявляє міністр освіти Дмитро Табачник.

Табачник зазначив, що інформація, пов'язана з діяльністю московської бібліотеки української книги, була заслухана на засіданні підкомісії, пише ЛІГАБізнесІнформ.

"Я хочу підкреслити, що ця бібліотека - російська установа і повністю фінансується з бюджету Москви. Тож трохи незрозуміла ситуація, навіщо, якщо будь-які контролюючі органи Російської Федерації мають претензії до якоїсь установи, виносити це на такий високий рівень", - підкреслив він.

За словами міністра, в Україні теж є керівники бібліотек, навчальних закладів, які не справляються зі своїми обов'язками, але це не виноситься на рівень двосторонніх відносин.

"Водночас зараз найголовніше й оптимістичне, що... віце-прем'єр уряду Москви Людмила Шевцова запевнила, що бібліотека працює в нормальному режимі, що вона буде працювати, і що взагалі жодним чином ніхто не розглядає питання про її закриття", - повідомив Табачник.

Міністр також зазначив, що 25 січня відбулося спільне відвідування цієї бібліотеки послом України в Росії Володимиром Єльченком, заступником міністра закордонних справ РФ Григорієм Карасіним і віце-прем'єром уряду Москви з питань соціальної та гуманітарної політики Шевцової.

"У ході цього візиту бібліотеці був переданий подарунок - підбірка книжок від президента України Віктора Януковича, серед яких - видання Костомарова, ліричні збірки Франка, Коцюбинського, а також книга президента України "Здолати шлях", - зазначив Табачник.

Як відомо, в Бібліотеці української літератури в Москві відбувся третій обшук.

Проте мер Москви Сергій Собянін на зустрічі з послом України в Росії заявив, що налаштований продовжувати підтримувати діяльність Бібліотеки української літератури.

Читайте також:

Янукович подарував українській бібліотеці в Москві свої книжки

Табачник відкриє у Москві першу українську школу

Москва не забере в українців скандальну "націоналістичну" бібліотеку

Українську бібліотеку в Москві охоронятимуть федерали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: