Табачник зізнався, що не читає шкільних підручників

У Міносвіти 130 підручників, і міністр Табачник не читає кожний, інакше б не зміг ходити додому.

Міністр освіти Дмитро Табачник прокоментував вилучення з підручників історії для 5 класу Помаранчевої революції. Він зазначив, що про це треба питати не в нього, а в тих, хто пише підручники.

На запитання про те, чи буде виключена тема Помаранчевої революції з підручників для п'ятих класів, міністр відповів: "Запитайте в авторів підручників та керівників науково-методичних комісій. В нас 130 підручників. Якщо я кожний буду долучати та вилучати, я й додому не буду ходити".

Тема виключення Помаранчевої революції з підручників для п'ятих класів входить до реформ Міністерства освіти, які покликані на  розвантаження та деполітизацію підручників історії.

"Вчителі історії також зазначали на необхідності поєднання доступності викладу історичного матеріалу з віковими особливостями учнів. Перші кроки на реалізацію цього ми вже зробили. Розвантажена, деполітизована та приведена у відповідність із віком програма історії для п'ятого класу", - зауважив міністр.

Зазначимо, що наразі таке рішення Міністерства освіти викликає найбільше обурення в опонентів Табачника.

Нагадаємо, що, за словами директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександра Удода, у підручнику історії не повинно бути зайвої політизації, а предмет "історія" треба категорично розвести з предметом "політологія". І через 5 років після події їй у підручнику може приділятися 1 абзац або менше, що й спіткало висвітлення подій помаранчевої революції.

За словами міністра, у навчальному 2010–2011 році Міністерство освіти має на меті повернути суспільству школу, якою можна пишатися і яка відповідає запитам кожної української родини.

Читайте також:

Освітяни пояснили, чому помаранчевої революції вже немає у підручниках

Міносвіти значно скоротить кількість вузів

Табачник пообіцяв надрукувати до 1 вересня хоча б частину підручників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: