Табачник зізнався, що вступив до вузу тільки з третього разу

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник розповів, що тричі вступав до Київського університету, але "не зламався".

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник розповів, що тільки з третього разу вступив до вищого навчального закладу, але пишається цим.

"Міністр тричі вступав до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. І нічого. Не зламався. Я був переможцем олімпіад, але було 24 людини на місце. Я з третього разу вступив і пишаюся тим, що вступав на один і той же факультет", - зізнався урядовець з нагоди початку вступної кампанії-2011.

"Я сподіваюся, що суспільство почує, торік казав, і у цьому році: батьки, молоді люди, ровесники незалежності, не йдіть в непрофільні вузи, не йдіть там, де обіцяють задешево і швидко диплом", - додав Табачник.

Дмитро Табачник народився в 1963 році, а навесні 1986 року, у віці 22 років, закінчив з відзнакою історичний факультет Київського національного університету.

Нагадаємо, 1 липня в Україні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Прийом заяв та документів комісіями вишів проводитиметься до 31 липня (або до 17 липня, якщо умови вступу передбачають творчі конкурси).

Вступник може подати заяву та документи не більше ніж до п'яти вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями підготовки (спеціальності) у кожному з них.

Читайте також:

Вищу освіту України адаптують до стандартів Євросоюзу

Організовану Табачником олімпіаду виграла донька його заступника

Табачник хоче скоротити вищу освіту в Україні до 4 років

У Москві Табачника назвали "честю і совістю української інтелігенції"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: