Табачник знайшов спосіб врятувати Україну від Армагеддону

Проблема України в тому, що вона не може витерпіти понад 900 вищих навчальних закладів, вважає Табачник, який пообіцяв вирішити цю проблему.

Кількість вищих навчальних закладів України потрібно значно скоротити, вважає міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, інакше розпочнеться Армагеддон.

"Україна, як Болівар О. Генрі, не може винести понад 900 вищих навчальних закладів. Це не примха Табачника, це передчуття Армагеддона вищої освіти", — сказав Табачник, виступаючи в суботу, 29 січня, на круглому столі в Сімферополі.

За словами міністра, скорочення кількості ВНЗ — головним чином, шляхом добровільного злиття, передбачене в проекті закону України "Про вищу освіту", який знаходиться на розгляді профільного парламентського комітету.

Проект закону передбачає також скорочення кількості університетів і академій.

"Не може лавка з торгівлі освітніми послугами, що має декілька сотень людей (студентів), іменуватися університетом", — сказав Табачник.

За даними міністра, в Україні більше університетів, ніж в Італії, Франції, Німеччини, Польщі і Бельгії разом узятих. "Це при тому, що в нас — 45 мільйонів населення, а в перелічених країнах — понад чверть мільярда", — сказав Табачник.

Глава Міносвіти додав, що реформа системи вищої освіти буде поступовою і всі студенти отримають можливість закінчити ті університети, в які вони вступали.

Читайте також:

Табачник розповів про переваги російської мови

Ющенко заявив, що Табачника підтримують 12-13 млн українців

Табачник відродить військову піонерську гру "Зірниця"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: