Табачник знову не захотів вибачитись перед галичанами

Дмитро Табачник заявив, що він не вибачатиметься перед галичанами, хіба що за мораль Івана Франка, Нечуй-Левицького, Скоропадського, і багатьох інших.

Міністр освіти та науки Дмитро Табачник не захотів вибачатись перед галичанами і заявив, що він цього не зробить.

"Ні не зроблю, бо кожна людина має право висловлювати свої думки і позиції", - наголосив Дмитро Табачник в ефірі одного з українських телеканалів.

"Коли ми говоримо про різні ментальні погляди, то тоді вам треба змусити вибачитись, ну я не знаю, хіба за мораль Івана Франка, Нечуй-Левицького, Скоропадського, і багатьох інших. І ви знаєте, великий світовий драматург Джордж Бернард Шоу сказав, що хоч він і ірландець, він на дух не може переносити ірландців, тим не менше, ніхто його не змушував вибачатись. І чому він так казав? Тому, що на той момент ірландці, які були у складі однієї держави, почали робити речі, які з його точки зору були недемократичні і абсолютно неприпустимі", - підкреслив Табачник.

На запитання, чи не поспішив він із висновками щодо капітуляції націоналізму, адже зараз Тягнибок на Західній Україні отримав перемогу на виборах, Дмитро Табачник відповів: "У цій статті , коли я говорив про форми духовної капітуляції націоналізму, мав на увазі одне, що, якщо люди називають себе носіями націоналістичної ідеології, її апостолами пропонують публічно відмовитися від єдності України - це і є демонстрація капітуляції, тільки в цьому я бачив факт капітуляції. Я не відходжу від цієї позиції", - наголосив Дмитро Табачник.

Нагадаєамо, депутат від Партії регіонів Петро Писарчук буде ініціювати перед коаліцією питання зняття Дмитра Табачника з посади міністра освіти.

Про це він заявив коментуючи публікацію міністра під назвою "Духовна капітуляція націоналістів".

"Табачник не має повноважень від З'їзду або Політради Партії регіонів бути її ідеологом. Тому чергові злісні випади цього товариша на адресу галичан були б його приватною справою, якби він не обіймав високу державну посаду", - вважає Писарчук.

За його словами, далеко не всі галичани підтримують ідеологію Тягнибока або Андруховича, але в одному вони єдині - у неприйнятті поглядів Табачника.

Читайте також:

У ПР вирішили ініціювати відставку Табачника

Стаття Табачника в поглядах анлітиків: "Бєлий лотос" на болоті

Тягнибок про Табачника: недаремно ми вимагаємо смертної кари

Табачник: опозиція скомпрометувала себе радикальним націоналізмом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: