Табачник знову поміняв ректора Донецького університету

Новим в.о. ректора ДонНУ став Петро Єгоров. Міносвіти змусило написати заяви про звільнення двох проректорів.

Міністерство освіти і науки України знову змінило керівництво Донецького національного університету. 23 вересня новим в.о. ректора призначений декан обліково-фінансового факультету Петро Єгоров.

Про це повідомили власні джерела "Дзеркала тижня".

Заступник міністра Євген Сулима, який прибув до Донецька, представив нового керівника і змусив у своїй присутності написати заяви про звільнення двох проректорів — Андрія Кучка, що виконував обов'язки ректора після скандального звільнення Володимира Шевченка та Віктора Бондаренка.

Новий в.о. приступив до виконання обов'язків більш ніж активно. "Зараз відкрили кабінет Володимира Павловича (Шевченка), який весь цей час стояв закритим, і виносять з нього речі. Причому за відсутності самого Володимира Павловича, який зараз на конференції в Алушті", — розповів співрозмовник.

Супротивники нового призначення вже готують скаргу до прокуратури. "У законі про вищу освіту взагалі немає такого положення, щоб після закінчення контракту безпосередньо призначати виконуючих обов'язки. Вони мали оголосити конкурс на вакантну посаду, а призначати свою людину безпосередньо міністерство може тільки в тому випадку, якщо три етапи конкурсу пройшли безуспішно", — пояснила заступник голови Донецької обласної організації товариства "Просвіта" Марія Олійник.

Нагадаємо, ректор Донецького національного університету Володимир Шевченко був звільнений наказом голови Міносвіти Дмитра Табачника 29 липня у зв'язку із закінченням контракту. Відтоді Міністерство освіти, незважаючи на численні вимоги колективу вузу, так і не оголосило конкурс на заміщення вакантної посади.

Читайте також:

"Бєлий лотос" на болоті

Табачник звільнив ректора Донецького університету

У Донецьку Табачника зустріли клоуни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: