Табачник зробить старші класи профільними

В Україні будуть три напрямки професіоналізації в старших класах - математичний, природничий та гуманітарний.

Старші класи в українських школах скоро стануть профільними. Про це Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник сказав у четвер, виступаючи на Національному семінарі журналістів регіональних ЗМІ у Києві.

За словами Табачника, Україна не зможе відмовитися від переходу на реальну профільну школу в старших класах. Міністр нагадав, що найкращі здобутки світова школа та освіта мають там, де в старших класах іде професіоналізація.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту планує до кінця цього року разом з Академією педагогічних наук, вчителями та держуніверситетами розробити новий державний стандарт загальної школи та повної середньої школи.

"Новий стандарт, якщо він буде затверджений усіма громадськими організаціями, Академією педагогічних наук, передбачатиме кілька модулів профільної школи: математичний, природничий та гуманітарний", - сказав міністр.

Табачник також повідомив, що на виконання програм економічних реформ Президента України впродовж квітня рішеннями Уряду було спрямовано 10,5 млрд грн впродовж 4 років (додатково до бюджетних коштів на реалізацію освітніх програм).

За словами міністра, це чотири державні програми щодо розвитку дошкільної освіти, розвитку природничої і математичної освіти, професійно-технічної освіти та розвитку інформаційно-комунікаційних технологій.

Читайте також:

Табачник ініціює створення додаткових факультативів у школах

Українські школярі вчитимуться за єдиним електронним підручником

Табачник підготував для дітей "правдиві підручники": розділи про Майдан і УПА переписано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: