Табачника назвали папуасом номер один в Україні

У БЮТ вибачилися перед папуасами за фразу Табачника, запевнивши їх, що в української влади просто низький інтелектуальний рівень.

"Професор і міністр Дмитро Табачник є папуасом номер один в Україні".

Про це заявив народний депутат від БЮТ Володимир Яворівський коментуючи висловлювання члена команди Януковича, який назвав Україну "папуаською країною".

Інтелектуальний рівень папуасів набагато вищий за рівень чинної української влади, сверджує бютівець.

"Я б відразу хотів вибачитись перед папуасами. Переконаний, що в них набагато більше совісті, в них гостріше відчуття своєї власної батьківщини, своєї власної нації, свого власного народу", - сказав Яворівський.

"Я також переконаний, що інтелектуальний рівень папуасів і рівень їхнього патріотизму набагато вищий за рівень сьогоднішньої української влади", - додав він.

На думку народного депутата, Табачник вже давно поставив на собі хрест. "А цим своїм висловлюванням він кинув першу грудку до своєї політичної могили", - сказав Яворівський.

Нагадаємо, 15 квітня міністр освіти і науки України Дмитро Табачник заявив, що "ми єдина папуаська країна, де 28 центральних органів виконавчої влади мають вищі навчальні заклади. Це значить, 28 бюрократичних установ".

Читайте також:

Табачник назвав Україну "папуаською країною"

Табачник: міністр - не переможець конкурсу краси, щоб усім подобатись

Табачник: "посібництво гітлерівцям" не можна видати "за якусь боротьбу за волю"

Опудало Табачника відправили потягом до Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: