Табачнику не страшна відставка, у нього вже є ділянка на Байковому цвинтарі

Табачник стверджує, що він - єдина людина в уряді, яка нічого не боїться, бо має ділянку на Байковому цвинтарі.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник заявляє, що спокійно ставиться до можливої ​​своєї відставки, оскільки не потребує ділянки на Байковому цвинтарі за державні гроші. Про це він заявив у коментарі журналістам.

Зокрема, коментуючи інформацію про недостатнє забезпечення шкіл підручниками, Табачник зазначив, що державне замовлення було виконано на 100% у рамках тих коштів, які було виділено. "Але звичайно грошей на всі підручники не вистачає, тому не стовідсоткове забезпечення. Прокуратура підрахувала, що на 88%", — сказав міністр.

На уточнююче питання, як він ставиться до своєї можливої ​​відставки через це, Табачник сказав: "Ви про це мрієте, але не робіть свої мрії надбанням дійсності. Я до цього ставлюся спокійно. Людина, яка єдина з усього уряду не потребує за державні гроші ділянку на Байковому цвинтарі, оскільки має там сімейний вже 150 років, нічого в Києві не боїться".

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура знайшла порушення у діяльності Міносвіти. Так, у відповіді на запит віце-спікера Миколи Томенка заступник генпрокурора Віктор Занфіров повідомив, що у міністерстві не забезпечено належного виконання повноважень щодо випуску підручників і посібників для школярів.

Відзначається, що в цілому у 2010 році держзамовлення з видання підручників та навчальних посібників не виконано у кількості 171 тис. примірників. За даними Генпрокуратури, держзамовлення за підручниками було сформовано неналежно, а пропозиції освітніх закладів щодо реальної потреби регіонів не враховувалися.

Зокрема, букварів російською мовою надруковано на 65 тисяч примірників більше, ніж потрібно. Однак таких підручників українською випущено на 83,4% менше. Також на 86,4 тис. примірників більше від замовлень регіонів надруковано підручників "Вступ до історії України" для учнів 5 класів, а підручників для учнів 2 класів замовлено та надруковано тільки 40,5% від фактичної потреби.

Читайте також:

Янукович звинуватив Табачника у зростанні протестних настроїв громадян

Табачник надрукував українським школам російські букварі

Українські школярі вчитимуться за єдиним електронним підручником

Табачником можуть пожертвувати замість Азарова

Табачник вважає, що вчителі не заслуговують підвищення зарплат, бо мало працюють

ВідеоТабачнику не страшна відставка, у нього вже є ділянка на Байковому цвинтарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: