Табачнику подарували книжку про Голодомор, яку він викине зі шкільної програми

Львівські студенти назбирали гроші на книжку "Жовтий князь", яку відправили особисто міністру Дмитру Табачнику.

Представники молодіжного крила партії "Україна Соборна" відправили міністру освіти Дмитру Табачнику книжку Василя Барки "Жовтий Князь", в якій описано події 1932-1933 років про Голодомор українського народу. Саме цього роману у новому підручнику з української літератури не буде.

"Ми зібрали зі студентів і перехожих біля Університету по символічних 5 копійок на книжку для Табачника, оскільки хочемо, щоб міністр прочитав цей роман. Знаємо, що він має намір викинути "Жовтого князя" з програми української літератури для 11 класу. А це є неприпустимо, бо з яких джерел ще школярі дізнаються про жахливі злочини тоталітарного режиму проти нашого народу? Як і планувалося, ми купили цю книгу і відправили на адресу Міністерства освіти, спеціально пану Табачнику", - повідомив організатор акції Максим Юсупов.

Раніше студенти львівських вузів провели акцію "Пожертвуй 5 копійок на книжку Табачнику", на якій зібрали 48 гривень 80 копійок.

Нагадаємо, з нового підручника з української літератури для 11 класів зникне роман Василя Барки "Жовтий князь", який розповідає про Голодомор в Україні. Роман буде рекомендований лише для додаткового самостійного читання.

Необхідність створення нового підручника обумовлена переходом української середньої освіти з 12-річної на 11-річну систему.

Читайте також:

Роман про Голодомор викинули зі шкільної програми

Табачник подарував студентці неліцензований iPad

Міносвіти запровадило у школах окреме вивчення російської літератури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: