Табачнику порадили звільнити ще одного ректора

Ректора Київського національного університету технології та дизайну Олега Волкова можуть звільнити з посади через відчуження земельної ділянки приватним власникам. Розпочаті перевірки всіх вузів Києва.

Міносвіти може розглянути питання про звільнення із займаної посади ректора Київського національного університету технології та дизайну Олега Волкова.

Такі рекомендації надані главі відомства Дмитру Табачнику на засіданні міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств під головуванням віце-прем'єра Володимира Сівковича.

Волкова рекомендують звільнити "за допущені порушення законодавства та статуту університету під час розпорядження державним майном".

Аналітична група міжвідомчої комісії дійшла висновку, що керівник вишу шляхом укладання інвестиційних договорів з порушенням вимог законодавства та статуту університету створив передумови для незаконного відчуження земельної ділянки університету на користь приватних суб'єктів господарювання.

Міністерству також рекомендовано ініціювати перегляд всіх інвестиційних договорів університету, укладених з 2005 по 2010 рік.

Також запропоновано припинити реалізацію проекту забудови стадіону університету, забезпечивши його безумовне перебування у державній власності та функціонування за призначенням.

При цьому міністерству внутрішніх справ доручено забезпечити безперешкодний доступ громадян на територію стадіону університету для заняття фізичною культурою та спортом.

Крім того, слідча група міністерства внутрішніх справ проведе перевірки законності відчуження майна та земельних ділянок усіх навчальних закладів і установ освіти у Києві.

Зокрема, слідчим доручать перевірити дотримання законодавства посадовими особами Київської міськдержадміністрації, Київської міськради та регіонального відділення Фонду державного майна в Києві.

Також провірять факти прийняття рішень про відчуження майна та земельних ділянок навчальних закладів і установ, організацій, підприємств системи освіти, розташованих у Києві за період з 2005 року по теперішній час.

Аналогічні перевірки комісія рекомендувала провести Генпрокуратурі.

Як відомо, 30 липня Табачник звільнив ректора ДонНУ Шевченка. Шевченко повідомив, що 29 липня в університет несподівано прибув Табачник і став вимагати від ректора написати заяву про звільнення за власним бажанням, однак, не одержавши позитивної відповіді від Шевченка, підписав наказ про його відставку.

В свою чергу, Табачник заявив, що "видатного вченого-математика і академіка Шевченка ніхто не звільняв - у нього просто закінчився термін семирічного контракту", і додав, що у рішенні про звільнення немає ніякої політики.

Читайте також:

Табачник пояснив, за що звільнив ректора Донецького університету

Табачник звільнив ректора Донецького університету

Табачник знайшов спосіб позбутися черг до вузів

Табачник готує програму тотального обстеження всіх школярів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: