Табачнику стало соромно за Тимошенко

Дмитро Табачник шкодує, що Тимошенко нічому не навчилася і продовжує принижувати себе і державу.

Міністр освіти Дмитро Табачник шкодує, що екс-прем’єр Юлія Тимошенко навіть в опозиції "принижує себе особисто, своїх прихильників та державу".

"Мені дуже прикро, що навіть перебуваючи в опозиції, Юлія Тимошенко нічому не навчилася. Вона не знає фактів історії і демонструє свою відверту неправдивість. Зривати прапори, руйнувати, ламати – це взагалі не в моєму стилі. Це, скоріше, стиль і поведінка Юлії Тимошенко", - заявив він.

За словами Табачника, він ніколи не писав підручників з літератури та історії: ані сьогодні, ані вчора, ані позавчора.

"А стверджувати це може лише той, хто нічого не читає. І саме тому розповсюджує плітки. Мені прикро, що перебуваючи в опозиції, колишній прем'єр-міністр України принижує себе особисто, своїх прихильників та державу в цілому фактами відвертої неправди, фактами відвертої брехні", - зазначив Табачник.

Він наголосив, що "змушений нагадати пані Тимошенко стародавню східну мудрість: "Брехня зриває навіть найвишуканіший одяг з будь-якої людини".

Зазначимо, на мітингу біля Верховної ради Тимошенко заявила, що вимагатиме відставки Табачника, який "антиукраїнську політику зробив сутністю свого життя і який ще пам'ятає той час, коли він зривав національний прапор з мерії в Києві, тому що був проти створення незалежної держави".

Читайте також:

На мітингу опозиції Тимошенко вимагала відставки Табачника і Хорошковського

Табачник заборонив героїзувати Бандеру, Шухевича і Мазепу

Екс-глава СБУ поскаржиться на Табачника в Гаазький суд

Табачник: геноцид українців вигадали закордонні історики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: