Табачнника позбавили моралі

Уряд звільнив Дмитра Табачника з посади голови Нацкомісії з питань захисту громадської моралі.

Кабінет міністрів звільнив з посади виконуючого обов'язків керівника Національної експертної комісії з питань захисту громадської моралі віце-прем'єра Дмитра Табачника, призначивши замість нього керівником заступника голови Державного комітету з телебачення й радіомовлення Олександра Курдиновича.

Про це сказано в розпорядженні Кабміну № 1095 від 5 грудня.

Дмитро Табачник
УНІАН
Дмитро Табачник більше не захищатиме громадську мораль
Цим розпорядженням Кабмін затвердив новий склад комісії, збільшивши його з 21 до 22 чоловік.

Кабмін при цьому залишив Табачника в складі комісії, включив у комісію першого заступника міністра освіти й науки Бориса Жебрівського, заступника міністра юстиції Валерію Лутковську, заступника міністра охорони здоров'я Андрія Мусієнка, вивів з комісії колишню заступника міністра юстиції Інну Богословську, начальника управління Секретаріату Кабміну Євгена Сулиму.

Як повідомляло агентство, у жовтні Кабмін включив до складу Комісії з моралі заступника міністра юстиції Богословську, голову Держкомтелерадіо Едуарда Прутника, депутата Верховної ради 5-го скликання, голови комітету Ради по культурі й духовності Володимира Ткаченко (фракція Блоку Юлії Тимошенко), заступника голови Держкомтелерадіо Курдиновича.

У червні 2006 року Кабмін звільнив акторку Наталію Сумську з посади голови комісії з моралі за її бажанням, вона очолювала комісію з лютого 2006 року.

У серпні 2007 року Кабмін відновив склад комісії з моралі, затверджений ним у листопаді 2004 року, на чолі з віце-прем'єром Дмитром Табачником.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: