Табір у Коблевому, де отруїлися діти, не закрили. Утім, оголосили карантин

Дата публікації
Перегляди
1069
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Табір у Коблевому, де отруїлися діти, не закрили. Утім, оголосили карантин

Фото: скриншот з відео

У лікарнях перебувають 24 дитини.

У таборі "Салют" у Коблевому оголосили карантин. Недужих дітей уже 24 – ще вісьмох дітей госпіталізували із симптомами отруєння. У таборі уже виявили низку порушень санітарних норм, але він і далі працює, йдеться у ТСН.19:30.

Нових дітей, у яких виникли симптоми отруєння в Миколаївську інфекційну лікарню. Адже у районній Березанській вже немає місць. "Симптоми гострої кишкової інфекції, харчової токсикоінфекції. Діти були госпіталізовані, щоб не було ускладнень", - каже головний лікар Миколаївської обласної інфекційної лікарні Світлана Федорова.

В Держспоживслужбі не сумніваються  – табір "Салют" закриють

В Держспоживслужбі не сумніваються  – табір "Салют" закриють

 Медики припускають, що нові пацієнти отруїлися, коли й всі інші. Утім, інфекція проявилася лише напередодні. Ті ж 16 діти, яких госпіталізували в понеділок, вже одужують. "Як тільки лабораторія дасть відповіді на причину захворювання, для уточнення діагнозу, ми будемо їх виписувати – сьогодні-завтра", – інфекціоніст Березанської районної лікарні Тамара Воронков.

Після розголосу – міста почали розривати угоди з табором. Так, 114 дітей з Кам'янця-Подільського сьогодні поїхали додому. Таке рішення прийняла міськрада.

У Держспоживслужбі кажуть, не закривають табір, бо чекають результати аналізів. Вони мають бути завтра. Крім того, мовляв  доцільно, аби діти, які вже потрапили у зону спалаху, впродовж семи інкубаційних днів були разом.

Крім того, табір приватний, а тому закрити його не просто. "Я можу це зробити лише через рішення суду. Я повинна мати для цього обґрунтування – це аналізи", - каже начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в Миколаївській області Лариса Бурденко.

Поліція за фактом отруєння дітей відкрила кримінальне провадження. У Держспоживслужбі не сумніваються, що табір закриюють. Нова зміна не заїде, допоки не усунуть всі виявлені порушення.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1069
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація