Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Власників котів зобов'яжуть вішати таблички "Обережно, коти!"

У ВР зареєстровано законопроект, який запроваджує нові правила для власників домашніх тварин: реєстрація, місця для вигулу та попереджувальні таблички.

У Верховній раді зареєстровано законопроект, згідно з яким власники котів повинні розмістити при вході в оселю табличку: "Обережно, коти".

Також документ передбачає вигулювання домашніх тварин у спеціально відведених місцях, обов'язкову реєстрацію котів та собак.

"Коли у вас у дворі знаходиться сторожовий собака, ви пишете: "Обережно, у дворі є собака". Та сама буде вимога розміщати на дверях (квартири – ред.) певну табличку, що там у будівлі утримується кіт або собака", - пояснив автор законопроекту Олег Новиков. Він вважає, що табличка про котів має попереджати алергіків.

У центрі ідентифікації тварин нові правила вітають. Хочуть зареєструвати всіх собак, без винятку. Далі візьмуться і за котів.

"Реєстрація у нас коштує від 16 до 60 гривень, і обов'язково треба оформити страховий договір - 17 гривень на рік", - повідомили в центрі.

Також законодавці виділили групу агресивних порід для людини. Сюди ввійшли німецька вівчарка, алабаї, стаф-тер'єри та бультер'єри. Якщо такий пес завдасть шкоди людям, хазяїна чекає штраф біля тисячі гривень.

Планують встановити і спеціальні знаки: заборона вигулу, місце для вигулу та знак, де собаку можна спустити з повідка, це зона за 40 метрів від жилих будинків. У разі невиконання правил хазяїна тварини чекає штраф у 500 грн.

Проте наразі в Києві майже немає облаштованих місць для вигулу тварин.

"В Голосіївському районі має бути 418 місць для вигулу тварин, а, на жаль, зараз жодного місця немає", - підтвердили в центрі ідентифікації тварин.

Нові правила викликають занепокоєння у членів товариства захисту тварин. Місця для вигулу тварин стануть джерелом хвороб, - вважає голова Київського товариства Тамара Тарнавська.

Докладніше - у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Оператор Першого каналу захлинувся в калюжі через напад собак

На Полтавщині ротвейлер прокусив голову 5-річній дитині

У Афганістані через рік після зникнення знайдений службовий пес

З початку року в Києві собаки покусали близько 3 тисяч людей
 

Відео Таблички для котів

Залиште свій коментар

Вибір редакції