Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Так проходять етапи в Росії в 21 столітті". Адвокат поскаржився на нелюдські умови утримання кримських татар

Він написав скарги до прокуратури і уповноваженого з прав людини.

Кримський адвокат Еміль Курбедінов заявив, що кримських татар етапують і розміщують у камерах з нелюдськими умовами.

Він оприлюднив відео на своїй сторінці у Fecebook.

Він написав скарги щодо проблем з утриманням ув'язнених до прокуратури і уповноваженого з прав людини.

За словами адвоката, його підзахисних, фігурантів другої сімферопольської групи "справи Хізб ут-Тахрір" Тофік Абдулгазієв і Ремзі Бекіров утримують у підвалі СІЗО в окупованому Сімферополі.

Абдулгазієва етапували до Кримуз російського міста Шахти, куди його вивезли одразу після арешту в кінці березня. У дорозі він захворів, але медичну допомогу йому не надали. Бекірова посадили в карцер з щурами.

Курбедінов каже, що ці камери називають карантинними. Це підвальні приміщення з куполом, які трохи вище людського зросту. "Усередині камери цей купол досягає висоти трохи більше людського зросту, а туалет там менше 50 см, у нього можна зайти тільки боком. Крім того, в камері проходять всі комунікації, адже це підвальні приміщення, туди часто затікають каналізаційні відходи. Ходити по камері доводиться в напівзігнутому положенні", – розповів адвокат

СІЗО Сімферополя - "з подвійним перелімітом, де замість 700-800 чоловік міститься понад дві тисяч". "Так проходять етапи в Росії в 21 столітті та містяться люди, які проходять всі ці випробування абсолютно незаслужено з ярликом терористів. Їх судять у військових судах за особливо небезпечною терористичною статтею ",- резюмував Курбедінов.

В окупованому Криму у рамках кримінальних переслідувань з політичних і релігійних мотивів позбавлені волі 86 осіб. Станом на 17 вересня 34 ув'язненим ухвалено вироки.

Відео Людмила Денісова: коли почнеться наступний етап звільнення українців з російських тюрем

Цієї суботи відбулася довгоочікувана подія! В Україну повернулися 35 українських бранців з Кремля – 24 військовополонені моряки та 11 політв'язнів. Сьогодні у нас в гостях уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, яка брала активну участь у процесі звільнення наших хлопців.

Людмила Денісова: коли почнеться наступний етап звільнення українців з російських тюрем

Залиште свій коментар

Вибір редакції