"Такі рішення схожі на айсберг". Організатори бізнес-форуму скасували виступ Хакамади

Дата публікації
Перегляди
9876
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Такі рішення схожі на айсберг". Організатори бізнес-форуму скасували виступ Хакамади

Фото: Associated Press

Виступ росіянки анонсувала будівельна компанія Taryan Group.

Російська політикиня Ірина Хакамада не приїде до Києва і не візьме участь у форумі DreamBIG Forum, виступ якої анонсувала будівельна компанія Taryan Group.

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці компанії у Facebook.

Організатори DreamBIG Forum перепросили, що виступ бізнес-тренерки Ірини Хакамади скасовано. Зазначається, що організатори змушені відмовитися від її виступу, попри проведену первинну перевірку і погодження її в'їзду з відповідними органами.

"Ми робимо великий освітній захід і дуже хочемо надихнути наших гостей. Для цього ми запросили спікерів з різних куточків світу, щоб вони поділилися своїм життєвим досвідом і своїми цінностями. Але так вийшло, що деякі з цих цінностей, на перевірку, не відповідають нашим. І дізналися ми про це пізніше, ніж хотілося б", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, приїзд росіянки оголосили перед Новим роком – її анонсували як "таємного спікера", "затребуваного бізнес-тренера, який знає, як мотивувати людей". У мережі пригадали, як російська діячка підтримала анексію Криму у 2014 році і називала Путіна "переможцем". 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9876
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація