"Такого дзвінка не було". Баканов запевнив, що Зеленський не говорив з ним щодо "чорта" Годунка  

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Силовик заявив, що Служба перевіряє минуле "багатьох українців"

Тимчасовий виконувач обов'язків голови СБУ України Іван Баканов заявив про те, що президент України Володимир Зеленський не говорив з ним з приводу секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка, якого він вигнав із зали засідань.

Трапився інцидент 10 липня під час поїздки Зеленського до Київської області. У нього виникла словесна перепалка з Годунком, наприкінці якої він пообіцяв зателефонувати Баканову.

"Зараз подзвоню Баканову з приводу цього чорта. Мені треба закінчити з цією людиною", — заявив президент.

На запитання від журналіста під час брифінгу 16 липня Баканов відповів, що такої розмови з гарантом він не мав і не пам’ятає такого.

"Такого дзвінка не було", — сказав він.

На уточнювальне запитання про те, чи перевіряла СБУ минуле Годунка, Баканов сказав: "Служба безпеки України перевіряє минуле не тільки пана Годунка. Якщо так мовити. Не перевіряємо… В контексті вашого питання таке виходить закінчення вашої фрази".

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський вигнав секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка з офіційної зустрічі. Главу держави обурив "кримінал" в біографії чиновника. Виганяв він його фразами "Вийди звідси! Розбійник", "Погано чуєш? Англійською – "exit" та "Іді гуляй, господи". Годунок у відповідь обіцяв позиватися до суду і записав звернення, у якому поклав відповідальність на оточення Зеленського, яке нібито подало неправдиву інформацію президентові. Спочатку Годунок опублікував це відео на своїй сторінці у фейсбуці, проте потім видалив і судитися передумав

ВідеоГодунок обіцяв доводити неправдивість слів Зеленського у СБУ, потім скасував свій візит туди

Конфлікт між Володимиром Зеленським та Ярославом Годунком виник напередодні під час представлення нового очільника Київщини. Зеленського обурило, що під час виступу інших спікерів Годунок перебивав їх, він спершу дорікнув чиновнику за це, а потім і за кримінальне минуле. Зокрема процитував інформацію ЗМІ про те, що Годунок має судимість за розбій, і попросив його піти геть.  

Годунок обіцяв доводити неправдивість слів Зеленського у СБУ, потім скасував свій візит туди

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції