Такого в наших морях іще не було...

Подібних інциденту неділі, 11 листопада, в Керченській протоці ніколи ще не було, стверджує МНС РФ.

Подібних сьогоднішньому інциденту в Керченській протоці ніколи ще не було, повідомили в прес-службі Головного управління МНС РФ по Краснодарському краю.

Як передає РИА Новости, за один день у протоці в результаті шторму постраждали шість російських суден - затонули два суховантажі з сіркою, розламався танкер, а в південно-західній частині коси Тузла сіла на мілину несамохідна баржа ”Діка”. У цьому ж районі на мілину сів морський плавучий кран з однією людиною.

Шторм
УНІАН
У неділю біля берегів Криму зазнали катастрофи 5 суден
”Причиною сьогоднішніх надзвичайних подій швидше за все стало те, що екіпажі суден знехтували штормовим попередженням, яке вчора (в суботу) всім розсилалося,” - сказав представник крайового управління МНС.

Зараз сила вітру в районі протоки становить 32 метри на секунду, висота хвиль – 4-5 метрів.

Президент Віктор Ющенко уже дав доручення прем'єр-міністру Віктору Януковичу вжити всіх заходів для ліквідації наслідків стихійного лиха в акваторії Чорного й Азовського морів, яке призвело до численних аварій на морському транспорті, руйнування ліній електропередачі й інших об'єктів життєзабезпечення.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Президента.
Президент просить прем'єра створити оперативний штаб для координації заходів щодо ліквідації аварій на суднах, руйнування ліній електропередачі й інших об'єктів життєзабезпечення в південних регіонах країни, вжити заходів для подолання наслідків стихійного лиха й вирішити питання щодо їх фінансування.

Ющенко також просить Януковича взяти під особистий контроль екологічний стан у районах стихійного лиха, зокрема в Керченській протоці.

Також Ющенко надіслав лист голові Ради міністрів Криму, головам Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської й Херсонської обласних і Севастопольської міської державної адміністрації, в якому просить їх вжити невідкладних заходів для ліквідації наслідків стихійного лиха.

Нагадаємо, в неділю біля берегів Криму зазнали катастрофи 5 суден: у Керченській протоці розколовся танкер "Волгонафта-139", що перевозив 4 тис. тонн мазуту, й затонули суховантажні судна із сіркою "Вільногорськ" і "Нахічевань", біля мису Меганом у районі Судака викинуло на берег суховантажне судно із сільгосптехнікою "Віра Волошина" та біля берегів Севастополя затонуло суховантажне судно "Ізмаїл", яке перевозило металобрухт.

Президент Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Президент Ющенко просить прем'єра Януковича вжити заходів для ліквідації наслідків стихійного лиха в акваторії Чорного й Азовського морів
Близько 200 тис. жителів Севастополя залишилися без електропостачання через штормовий вітер.

Міністерство палива й енергетики створило оперативний штаб з ліквідації наслідків урагану в Одеській, Миколаївській, Херсонській, на півдні Запорізької та Донецькій областях і в Криму.

В усіх портах України за наказом Державної інспекції України з безпеки судноплавства оголошено підвищену готовність до надання рятувальних дій і ліквідації наслідків розколу танкера "Волгонафта-139".

Для координації рятувальних операцій на морі в Криму перебуває міністр з питань надзвичайних ситуацій України Нестор Шуфрич.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: