Сусід почув, як скавчить пес неподалік і кинувся на поміч.
У селі Бортяхівка Волинської області чоловік урятував собаку, якого хотів убити сусід. Той пояснив, що прагнув так позбутися, бо пес шкодливий - начебто давив курок. Щоби так ставилися до тварин іще не бачили ані районні ветеринари, ані поліція.
Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
Нині чотирилапа Ніка бігає, а напередодні навіть не вставала. Її шия вкрита слідами від колотих ран.
Сусід почув, як скавчить пес неподалік і кинувся на поміч. Собака була зав'язана у мішку і в неї сусід штрикав швайкою. Так Ніку і відібрав.
Ветеринари, до яких привезли Ніку, виявили, що в неї також зломані чотири ребра і хрящ, ніби на неї наступили коліном.
За словами жительки села Ірини Пашкової, чоловік якої врятував Ніку, собаку кривдив сусід Валерій, а попросив чоловіка з нею розправитися іншій - Олександр.
У селі ж частково виправдовують чоловіків, що хотіли розправитися з собакою. Мовляв, а що ж робити, якщо курок давила.
В поліції відкрили провадження за знущання з тварин. Кривдникам загрожує штраф або й арешт.
У Ніки ж ще є наслідки пережитих травм. Та попри знущання з неї, все одно доброзичливо ставиться до людей, навіть незнайомих.
Тепер у Ніки новий дім. Її рятівники - Ірина з чоловіком - залишили собаку жити у себе.