"Такої біди я ще не бачив": лікар-анестезіолог про ситуацію з COVID-19 у Харкові

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Такої біди я ще не бачив": лікар-анестезіолог про ситуацію з COVID-19 у Харкові

Лікар розповів, що реанімація переповнена.

У Харкові за останню добу виявлено рекордну кількість нових випадків коронавірусу - 746. Регіон знову очолив антирейтинг по кількості хворих на COVID-19 в Україні.

Про складну ситуацію, що склалася у Харківській інфекційній лікарні, розповів лікар-анестезіолог Володимир Корсунов на своїй сторінці у Фейсбук.

"П'ятниця ранок, за добу 8 померлих, хворих на ШВЛ 26. В реанімації лише 12 ліжок.

Субота. Черга швидких з "синіми " хворими. Відкрили третій поверх дитячої інфекційної лікарні для того, щоб забезпечити їх киснем. Ставимо п'ятнадцятий апарат ШВЛ поза межами реанімації...

Неділя. Хворих у лікарні понад 300. В реанімації як завжди 12. Поза межами реанімації 15 хворих на ШВЛ, одна з них заінтубована на панцирному ліжку прямо у палаті після годинной реанімації - жінці лише 39 років...Ще одна тромбоемболія легеневої артерії в реанімації, 63 роки, врятували, на трубі та ШВЛ, на ранок опритомніла", - розповів лікар.

Він додав, що кисневі системи перевантажені, бочки та магістралі вкриті льодом, хоча на вулиці ще тепло.

"Перші морози можуть призвести до замерзання магістралей та припинення подачи кисню. Господь подбав про нас теплим жовтнем, але ми цим не скористалися. За свій вік у медицині (з 1984 року) та роботу у реанімації з 1991 року, такої біди я ще не бачив", - зазначив Володимир Корсунов.

Нагадаємо, що головний санлікар закликав українців вакцинуватися від грипу, щоб уникнути поєднання з COVID-19.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація