Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Такої стидоби Рівне не знало вже давно": водії маршруток побилися через зупинку

Чоловіки хапали один одного за горло та копали ногами.

У Рівному сталася бійка між водіями маршруток, яких довелося розбороняти пасажирам. Люди запізнювалися на роботу та дорікали обом розбишакам, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У супермаркеті поруч бої без правил маршрутників – нині топ-тема для обговорення. "Один другого чи підрізав, чи не пропустив. Так вони ж гоняться. Серед дороги можуть стать. Як кум в мене каже: п’ять рублів на дорозі стоїть", - розповідає продавчиня. Хто не бачив, як чубилися водії на зупинці, роздивилися відеозапис у соцмережах. У ролика вже тисячі переглядів та сотні поширень. "Це просто жах. Це невихованість людей", - коментують побачене рівняни.

ВідеоУ Рівному водії маршруток почубилися, бо не поділили місця на зупинці

Вони хапали один одного за горло та копали ногами. Пасажири намагалися розборонити розбишак, щоб встигнути на роботу. Врешті кермувальники розійшлися, та вже невдовзі їх разом із перевізниками викликали "на килим" в управління транспорту. 

У Рівному водії маршруток почубилися, бо не поділили місця на зупинці

Героїв рукопашного бою та міцного слівця нині викликали в управління транспорту на "розбір польотів". А заодно і їхніх керівників-перевізників. "Такої стидоби Рівне не знало вже давно – в одній маршрутці люди, в другій. Це ранок. Люди поспішають на роботу. Два дорослих чоловіки гамселять один другого", - обурений керівник Рівненського управління транспорту Віталій Миронюк.

Самі водії пояснюють, що вони не поділили місця на зупинках, один підрізав іншого і врешті в обох здали нерви. "Він перекриває дорогу мені, приходить і дзеркала мені викручує в інший бік. Ну, я не стерпів і вийшов. На яких підставах він має крутити мені дзеркала", - пояснює Петро Климчук. "Мене це заїло, що він не дивиться по дзеркалах, як треба заїжджати на зупинку. Ну, я йому поправив дзеркала, бо я так зрозумів, що вони в нього не настроєні. Я мусив захищатися, бо цей чоловік почав махатися", - каже Володимир Саванчук.

Звільнити обох наполегливо рекомендує перевізникам керівник управління транспорту. Перевізники просять не рубати з плеча, бо працювати нікому, нині водії в дефіциті. А в цих до бійки – жодної скарги чи нарікання. "Ну, це ж іде війна за пассажира, я ж так розумію. Чого зупиняє один одного, перекриває рух? Щоби до нього зайшло більше пасажирів. То не виключено, що ви і йому будете поправлять чи вуха, чи дзеркала", - каже Миронюк. Зрештою водії, які так хвацько чубились, вирішують помиритися і тиснуть один одному руки. Поки обидва ще працюватимуть, перевізники в роздумах, чи їх звільняти. Але точно проведуть виховну бесіду з усіма водіями маршруток.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції